Rehabilitace

Ve spolupráci s naší externí spolupracovnicí Stephanií Kašparovou, CCBW, naše klinika nově nabízí možnosti rehabilitace a fyzioterapie pro psy. Velikou novinkou naší kliniky je zahrnutí hydroterapie v rámci poskytovaných rehabilitací a fyzioterapie, kdy pes chodí na podvodním běhacím pásu.

Stephanie Kašparová vystudovala SOŠ Veterinární v Hradci Králové a prošla nejen českými certifikovanými kurzy, zaměřenými na rekondiční a sportovní masáže psů. Jako první a doposud jediná v ČR absolvovala prestižní vzdělání na Writtle University College ve Velké Británii, kde se Stephanii podařilo získat mezinárodní licenci CCBW (Caninology Canine Body Worker), která ji opravňuje vykonávat práci fyzioterapeuta psů po celém světě. V roce 2018 splnila podmínky k přijetí a stala se řádnou členkou “ASOCIACE FYZIOTERAPIE A REHABILITACE ZVÍŘAT ČESKÉ REPUBLIKY Z.V.”

Stephanie Kašparová, CCBW se specializuje na rehabilitace neurologických pacientů, kteří mají či nemají zachovanou hlubokou citlivost. Zaměřuje se na rozvoj spinální chůze (the spinal walk), díky které se pacienti dokážou znovu postavit na nohy. S rehabilitacemi těchto pacientů se může začít již po deseti dnech od operace, po vytažení stehů!

Dále se specializuje na rehabilitace ortopedických pacientů po různých chirurgických zákrocích (DKK, DLK, LCC, TTA, TPLO, luxace pately, OCD atd.).

Další kategorií jejích pacientů tvoří sportovní psi, ve které se s majiteli zaměřuje na celkovou sportovní přípravu pohybového aparátu psů.

ce informací o nabízených službách a druhů nabízených terapií, včetně ceny terapií, najdete na webových stránkách zde.

Kontakt:
Telefon: 605 341 072